Genel

Adele, ‘Easy on Me’ tanıtımı ile dönüş müjdesi verdi.

today05/10/2021

Background
share close

Adele 2015’te yayınlanan dördüncü stüdyo albümü 25’ten sonra ilk çalışması olan Easy On Me adlı parçayı resmi Instagram hesabından bir gönderi ile paylaştı. 15 Ekim tarihinde yayınlanacak olan şarkının bu kısa tanıtımından sonra Adele hayranları merakla beklemeye başladı.

Siyah beyaz olan tanıtımda bir otomobilde elindeki kaseti teybe yükleyen Adele dikiz aynasından izleyenlere bakıyor. Klasik bir piyano balladı olarak başlayan şarkı eşliği ile yola koyulduğu sırada nota kağıtları otomobilin camından uçuşmaya başlıyor.

Şarkıcının dördüncü albümü “25” Yılın Albümü ve En İyi Pop Vokal Albümü olmak üzere 2 Grammy kazanmıştı. 2011’deki 21 albümünü takip eden bu çalışma tek haftalık ABD albüm satış rekorunu hala elinde tutuyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında, Saturday Night Live’da

sunucu olarak sürpriz yapan Adele monologu sırasında albümüyle ilgili bir espri yapmıştı.

“Sadece ev sahibi olduğum konusunda çok fazla gevezelik olduğunu biliyorum. ‘Neden müzikal konuk değil?’ gibi şeyler. Ve birkaç neden var. Albümüm bitmedi ve ikisini birden yapmaktan da çok korkuyorum… Sadece peruk takmayı tercih ederim… bir ya da altı kadeh şarap içip ne olacağını görün.”

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Müzik

Robin Thicke için Blurred Lines video klibinin çekimleri sırasında cinsel taciz suçlaması

Kanadalı-Amerikalı Robin Thicke Pharrell Williams ve Amerikalı rapçi T.I. ile birlikte 2013 yılında çok ses getiren şarkısı Blurred Lines video klip çekimleri için kamera karşısına çıkmış ve şarkının video klibi de tıpkı kendisi gibi dünya çapında ses getirmişti. Video iki sürüm halinde yayınlanmış ve bunlardan sansürsüz olanı önemli ölçüde çıplaklık içeriyordu. Hatta yayınlandıktan kısa bir süre sonra YouTube gelen şikayetler üzerine topluluk kurallarını ihlal ettiği ve çıplaklık içerdiği gerekçesiyle sansürsüz […]

today04/10/2021 1

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%