Genel

Beyoncé’nin yeni şarkısı “Be Alive” Serena ve Venus Williams’ın hayatını anlatan fragmanda

today22/10/2021 5

Background
share close

Tenis dünyasına isimlerini altın harflerle yazdıran iki kardeş Venus, Serena Williams  ve babaları Richard’ın hayatını konu alan film King Richard’ın yeni yayınlanan tanıtım filminde Beyoncé Be Alive adlı şarkıyı seslendirdi.

Kızlarını destekleyen ve her eleştiriye göğüs geren bir babanın anlatıldığı filmde baba rolünde Will Smith’i görüyoruz. Yeni yayınlanan fragmanda Richard genç Venus ve Serena’ya koçluk yapıyor ve karşı çıkanlar onun eğitim yöntemlerini sorguluyor. Tüm bu sorgulamalara rağmen karşı çıkanlar bu iki kardeşi geleceğin en önemli sporcuları olarak görüyor.

Fragmana renk veren Beyoncé’nin yeni şarkısı zorluklarla kazanılan zaferlerden duyulan gurur ve zorlukların ortasında her şeye rağmen zirveye çıkmakla ilgili sözlerle süslenmiş bir piyano ballad’ı.

Reinaldo Marcus Green’in yönettiği King Richard, 19 Kasım’da hem sinemalarda hem de HBO Max’te gösterimde olacak.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Megan Thee Stallion hayranlarına sürpriz

Megan Thee Stallion daha önce yayınlanmamış olan Something For The Hotties. From Thee Archives adlı çalışmasını 29 Ekim'de yayınlayacağını duyurdu. Rapçi, Instagram hesabı aracılığı ile yayınladığı bir kapak fotoğrafının altında "İstediğiniz serbest stiller artı arşivimden yılın geri kalanında sizi idare edecek birkaç yayınlanmamış şarkı." ifadesiyle bir gönderi yayınladı. Megan Thee Stallion bu yılın başlarında BTS ile gerçekleştirdiği iş birliği olan Butter adlı şarkının yayınlanmasından sonra 1501 Certified Entertainment plak şirketiyle […]

today22/10/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%