Müzik

Billie Eilish Coachella festivalinde sahne alacak

today09/01/2022

Background
share close

Billie Eilish’ın headliner olması planlanan Coachella festivalinin art arda üç günlük iki hafta sonu boyunca gerçekleşmesi planlanıyor . Festivalin 15-17 Nisan ve 22-24 Nisan tarihlerinde Indio, California’daki Empire Polo Ground’da yapılacağı açıklanmıştı. Daha önce katılacağı açıklanan sanatçı/grup ise Swedish House Mafia idi.

Her iki sanatçı da daha önce Coachella sahne almıştı Eilish, 2019’da en genç Coachella assolisti olarak ortaya çıkarken, Swedish House Mafia ise 2012’de sahne almıştı.

2022 Coachella biletleri şimdiden tükendi. Bununla birlikte, Omicron dalgalanmasıyla, festivalin daha önce pandemi nedeniyle birden çok kez yapmak zorunda kaldıkları gibi tarih değiştirmesi gerekip gerekmeyeceği henüz belli değil.

Coachella 20 Nisan 2020’de o yılın Ekim ayına ertelendi ve ardından Ekim 2021’e Nisan 2021’e ertelendi. Organizatörler resmi olarak Nisan 2022’de gerçekleşeceğini duyurdular. Katılımcılar sürekli değişti, Frank Ocean şimdi 2023 festivalinin başlığını taşıyor , Travis Scott’ın Astroworld trajedisinin ardından organizasyondan çıkarıldığı bildirildi ve Rage Against the Machine’in katılıp katılmayacağı ise henüz belli değil.

Coachella, Ekim ayında Covid-19 aşılama politikalarındaki anlayışını tersine çevirmiş ve 2022 etkinliklerine katılmak için artık tam aşıya ihtiyaç duymayacağını duyurmuştu . “Festivale katılanlar artık etkinliklerinden sonraki 72 saat içinde yapılan negatif bir Covid-19 testi sunabilir veya aşı kanıtı sunabilir” dendi. Bu değişiklik, Coachella organizatörü Goldenvoice’in sahipleri olan AEG’nin  başlangıçtaki “tam aşı” politikası talimatıyla çelişiyordu. 

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Dylan’ın avukatları taciz davasında davacı tarafı suçluyor: İddia sahibi dengesiz biri

Bob Dylan ve avukatları, geçen yaz New York'ta kendisine karşı açılan cinsel taciz davasını, bir zamanlar "uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve uzay gemilerine pilotluk yaptığını" söyleyen dengesiz bir "medyum" tarafından "gülünç" bir para gaspı olarak nitelendiriyor. “Davacının 56 yıldan uzun bir süre önce Bob Dylan ile iddia edilen etkileşimlerine dayanan bu dava, bir dava gibi görünen yüzsüz bir sarsıntıdır. Olumsuz tanıtım tehdidine karşı büyük bir ödeme almak gibi uygunsuz bir amaç için kötü niyetle açıldı. İddia […]

today09/01/2022

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%