Müzik

Britney Spears’ın Instagram hesabı tekrar aktif

today21/09/2021 1 5

Background
share close

Geçen hafta Instagram hesabını silen Britney Spears dayanamadı ve hesabını tekrar aktif hale getirdi. Geçen hafta #FreeBritney hareketine destek veren hayranları için bir mesaj yayınlayan ve ardından hesabını kapatan şarkıcı hafta sonu Sam Asghari ile nişanını kutlamak için yakın zamanda yaptığı bir geziden bazı fotoğraflarla hesabını yeniden etkinleştirdi.

Spears takipçileriyle “Nişanımı kutlamak için hafta sonu kaçamağımdan bazı kareler,” diye gönderi paylaştı.

“Hala inanamıyorum !!!! Instagram’dan çok uzun süre uzak kalamadım o yüzden geri döndüm!!!!  Bu klipleri Palm Springs’te çektim!!!!”

 

Eski Haber

Britney Spears, #FreeBritney hareketindeki destekçilerine teşekkür eden bir gönderi paylaştıktan sonra 14 Eylül Salı günü Instagram hesabını sildi.

Spears’a yakın bir kaynak, kararın kendisine ait olduğunu söyledi.  Spears ayrıca yakın zamanda gelecekte daha az paylaşım yapacağını belirtti.

Bu arada Instagram, Spears’ın hesabının devre dışı bırakıldığını ve Instagram’ın kaldırmadığını doğruladı.

Ekran görüntülerine göre Spears’ın son gönderisi, “Infusing education with heart” başlıklı bir makalenin fotoğraflarını içeriyordu. 

Başlıkta Spears’ın son gönderisindeki ifadeler dikkat çekti.

Bunu tüm makaleyi görebilmeniz için yeniden yayınlamak zorunda kaldım!  Yaptığım hemen hemen her şeyin başkaları tarafından kontrol edildiği bir dünyada büyümek… Umarım bu mesaj kafası karışmış veya bir sistem tarafından manipüle edilmiş insanlara ulaşır!  Hayır… yalnız değilsin ve hayır… deli değilsin!  İnsanlar çok geç olmadan bunu duymalı!  13 yıl bekledim ve özgürlüğüm için gün saydım!  Tekrar #FreeBritney destekçileri kıçınıza tekmeyi bastı!  Seni çok seviyorum ve Tanrı sizi korusun!” 

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

play_arrow

Müzik

BTS üyeleri Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda

Güney Koreli grup BTS, 76. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda gençlik elçileri olarak son parçaları "Permission To Dance" söylediler ve bazı açıklamalarda bulundular. K-pop ikonları BTS , “Permission to Dance” şarkıları için yeni bir performans videosunda Birleşmiş Milletler salonlarında boogie yapıyor . Güney Koreli süperstarlar bu video'yu gençlik elçileri olarak bazı açıklamalarda bulundukları 76. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda kaydettiler. BTS'in “Permission to Dance” performansı BM'nin büyük Meclis Salonunda, Jung Kook'un ana […]

today20/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%