Müzik

BTS tatile çıktı ancak yeni bir albüm için çalışmalar devam ediyor

today06/12/2021 10

Background
share close

BTS , 5 Aralık Pazar günü Twitter’da yaptığı duyuruya göre biraz mola veriyor. Şirketleri Big Hit’in açıklamasına göre bu izin süresi, Koreli grubun 2019’dan bu yana gerçekleşen ilk büyük molası olacak. Grup üyelerinin kullandığı bu izin bir çift albüm yayınladıkları çok yoğun geçen bir dönemin ardından geliyor.

Big Hit yaptığı açıklamada, “BTS, 2020 ve 2021’de Covid-19 durumunun ortasında hayranlarla etkileşim kurmak için aktif rol kaldı ve kendilerini en iyi küresel sanatçılar olarak güçlendirmek için göz kamaştırıcı sonuçlar elde etti.” dedi.

Big Hit’in açıklaması şöyle devam etti: “Bu dinlenme dönemi, kendilerini yorulmadan faaliyetlerine adamış BTS üyelerine yeniden ilham alma ve yaratıcı enerjiyle yeniden şarj olma şansı verecek. Ayrıca ilk çıkışlarından bu yana ilk kez tatil sezonunu aileleriyle birlikte geçirecekler. Dinlenme dönemlerinde kısa bir süre de olsa sadece kendilerine konsantre olurken, sıradan ve özgür, günlük yaşamlarının tadını çıkarma ihtiyacını bir kez daha göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.”

Bu arada hayranları, grubun geri dönmesi için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Big Hit, BTS’in yeni bir bölümün başlangıcını kutlamak için yeni bir albüm hazırlayacağını ve Mart 2022 için Seul’de bir konser planlandığını söyledi. BTS yeniden şarj edildikten sonra en iyi, en sağlıklı halleri ile sahnelere dönecekler, böylece hayranlarından gelen tüm sevgiyi geri alabilecekler.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Teknoloji

TikTok artık kullanıcıların sanatçılara doğrudan bahşiş vermesine izin veriyor

TikTok , sanatçıların ve içerik oluşturucuların içeriklerinden ileriye doğru para kazanmalarını sağlayacak bir dizi yeni araç tanıttı. 'Creator Next' , platformun ilk bahşiş işlevine sahip yeni bir araç seti ve sanatçıların doğrudan takipçilerinden bağış almalarını sağlayacak. İçerik oluşturucuların ödeme alabilmeleri için İrlandalı-Amerikalı bir finans şirketi olan Stripe'e kaydolmaları gerekecek ve bu sayede kazançlarını basit bir panel sayesinde yönetebilecekler. İçerik oluşturucuların 'Creator Next'e uygun olmaları için 18 yaşından büyük olması, minimum takipçi gereksinimlerini karşılaması […]

today04/12/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%