Müzik

BTS üyeleri Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda

today20/09/2021 5

Background
share close

Güney Koreli grup BTS, 76. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda gençlik elçileri olarak son parçaları “Permission To Dance” söylediler ve bazı açıklamalarda bulundular.

K-pop ikonları BTS , “Permission to Dance” şarkıları için yeni bir performans videosunda Birleşmiş Milletler salonlarında boogie yapıyor . Güney Koreli süperstarlar bu video’yu gençlik elçileri olarak bazı açıklamalarda bulundukları 76. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda kaydettiler.

BTS’in “Permission to Dance” performansı BM’nin büyük Meclis Salonunda, Jung Kook’un ana kürsüden şarkının açılış satırlarını söylemesiyle başladı. Grubun geri kalanı daha sonra tek tek ortaya çıkarken, BTS, New York şehrinin silüetini arka plana alarak East River’da büyük bir dans partisi ile performansı bitirmeden önce lobiye daldı. BTS, Birleşmiş Milletleri daha önce iki kez ziyaret etmişti, ancak bu sefer Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in’in belirttiği gibi “gelecek nesiller ve kültürler için özel başkanlık elçisi” olarak geldiler.

  BTS tatile çıktı ancak yeni bir albüm için çalışmalar devam ediyor

20 Eylül Pazartesi sabahı iklim değişikliği, yoksulluk ve eşitsizlik konulu bir konferansta BTS, dünyanın dört bir yanından grubun sosyal medya sorusuna yanıt veren gençlerin açıklamalarını ve anekdotlarını içeren bir konuşma yaptı. Daha önce UNICEF ile bir LOVE MYSELF adında bir yardım kampanyası başlatan BTS, sosyal medyadan yönelttiği soru şuydu : “Son iki yıl senin için nasıldı ve bugün hayatın nasıl?”

BTS’den RM, “Bugün genç ve yirmili yaşlardaki insanların Covid’in kayıp nesli olarak anıldığını duydum” dedi. “Bence, yürüdükleri yol yetişkinler tarafından görülemediği için kaybolduklarını söylemek biraz abartı.”

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Müzik

Machine Gun Kelly Slipknot’a laf soktu

MTV Video Müzik Ödülleri töreninde kırmızı halıdayken boksör Conor McGregor ile kavgaya tutuşan Machine Gun Kelly bu kez Slipknot'a sataştı. Riot Fest'de sahne alan MGK kendi konser alanındakilere "Hey, ne yapmadığım için gerçekten mutlu olduğumu bilmek ister misiniz? 50 yaşında, lanet olası bir sahnede lanet olası bir maske takmıyor, boktan konuşmuyorum" diyerek diğer sahnede gösteri yapan Slipknot'a gönderme yaptı. Dilini siyaha boyamış bir halde görünen Machine Gun Kelly'nin Slipknot'un taktığı […]

today20/09/2021 1

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%