Genel

Camila Cabello koç olarak The Voice’da, işte yerini aldığı kişi

today16/05/2022

Background
share close

Camila Cabello , bu sonbaharda NBC’nin sevilen programı The Voice’un yeni koçu olacak. Pop yıldızı, bir TikTok gönderisiyle bu gelişmeyi duyurdu. Kısa zamanda viral olan video, şovun diğer jüri üyeleri John Legend , Blake Shelton ve Gwen Stefani ile harika bir akapella anına sahne oldu.

Camila ve Gwen, geçen sezonun koçları Kelly Clarkson ve Ariana Grande’nin yerini alacak . Ariana geçen sezon ilk kez bir koç olarak katılmıştı ve muhtemelen yeni çalışmaları nedeniyle projeden ayrıldı .

Camila bu ayın başlarında, UEFA Şampiyonlar Ligi Final Açılış Töreni’nde sahne alacağını gösteren görsel olarak çarpıcı bir video yayınlayarak sosyal medya aracılığıyla daha da heyecan verici bir haber duyurmuştu.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Ed Sheeran hayranının remix yaptığı şarkıyı resmi olarak yayınladı

Ed Sheeran , bu dijital çağda bir pop müzisyeninin yapabileceği en güzel şeylerden birini yaptı, Ünlü sanatçı TikTok'ta bazı hayranlarıyla işbirliği yaptı! Ed Sheeran Nisan ayının başlarında, en son şarkısı "2step"in remiksini yapan bir TikTok kullanıcısı  olan Star.One'ın çalışmasını o kadar beğendi ki, şarkının resmi olarak yayınlamasına destek oldu. Üstelik şarkının yayınlandığını duyurmak için resmi Twitter hesabından bir de gönderi paylaştı.

today14/05/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%