Genel

Carlos Santana’nın yeni albümü “Blessings and Miracle” 15 Ekim’de satışta

today12/10/2021

Background
share close

Albümden Joy adlı parçanın lyric videosu YouTube’da yayınlandı. Grammy Ödüllü country şarkıcısı Chris Stapleton’ın vokaliyle kaydedilen şarkıda Carlos Santana yine gitarını konuşturuyor.

Reggae, blues, gospel ve country tınıları içeren parçanın da yer aldığı albüm BMG etiketiyle 15 Ekim’de marketlerdeki yerini alacak. Gitar melodisini ilk duyduğumuzda kendisini hemen ele veren Carlos Santana’ya gitarda eşlik eden kişi ise yine vokallerin sahibi olan Chris Stapleton. Şarkı ilk dinlendiğinde 90’lardaki en iyilerden biri olan ve sanatçının Rob Thomas’la iş birliği “Smooth” adlı klasiği anımsatıyor.

 

 

Carlos Santana şarkıyla ilgili yaptığı açıklamada Chris Stapleton ile çalışmanın çok keyifli olduğunu, kayda girmeden önce Chris Stapleton ile dünyadaki Covid durumunu ve bu kadar yayılan bir korkuya karşı umut verici bir güç oluşturmaları gerektiği hakkında konuştuklarını belirtti.

 

  Megan Thee Stallion hayranlarına sürpriz

 

Sohbet sırasında “Umut ve cesaret getirmeli ve karanlıkla enfekte olmuş çarpık zihinleri dezenfekte etmeliyiz.” dediğini belirten Carlos Santana konuşmalarının bir bölümünde “Meleklerin kanatlarında uçuyorum / Flying On The Wings of Angels” sözlerinin bir anda ağzından çıktığını anlattı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

The Weeknd Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi oldu

Abel Tesfaye (The Weeknd) , Perşembe günü Los Angeles'ta düzenlenen bir törenle Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı için İyi Niyet Elçisi seçildi. Bu ünvan Etiyopyalı göçmen bir ailenin Toronto'da yetiştirilen oğlu Abel Tesfaye'nin, hükümet ile Tigray bölgesi arasındaki ihtilaf sırasında Etiyopya'daki yardım çabalarına 1 milyon dolar bağışlamasından altı ay sonra geldi. Tesfaye, "Bu çok büyük bir onur, çünkü bütün bir ülkeye ve dünya çapında aşırı açlık çeken on milyonlarca insana […]

today11/10/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%