Genel

Charli XCX, Resmi Albümler Listesinde 1 Numaraya Yerleşti

today26/03/2022

Background
share close

Charli, 2015’in Sucker (15), 2019 sürümü Charli (14) ve 2020 Mercury Ödülü’ne aday gösterilen How I’m Feeling Now (33) ile önceki Top 40 başarısının ardından beşinci stüdyo albümüyle 1 Numaraya ulaştı. Charli ayrıca, bu hafta Crash’in toplam liste satışlarının %70’inden fazlasını oluşturan fiziksel formatlarla Resmi Vinil Albümler Tablosunda da zirvede. Dört yeni parça da dahil olmak üzere Crash’in lüks bir versiyonu bugün yayınlandı.

Brighton doğumlu rapçi ArrDee – gerçek adı Riley Davies – bu hafta ilk mixtape Pier Pressure ile 2 Numaralı bir çıkışa sahip. Sea Girls, Homesick ile Number 3’te yeni bir giriş. Londra merkezli indie rock takımının ikinci UK Top 10 albümü, 2020’deki ilk çıkışları Open Up Your Head’in (3) zirvesiyle eşleşiyor. Homesick ayrıca Resmi Vinil Albümler Listesi’ne 2 numaradan giriyor.

Bu haftanın İlk 5’teki yeni girişlerini tamamlayan Feeder’s Torpedo, grubun 5 Numaradaki 10. En İyi 10 albümü oldu. Başka yerlerde, Sam Tompkins Island Records’un buna giren ikinci Brighton yerlisi. İlk EP’si Who Do You Pray To Pray ile haftanın ilk 10’u. (7). Rekor aynı zamanda Resmi Vinil Albümler Listesi İlk 5’te 4 numaradan doğrudan doğruya fırtına gibi esiyor.

Becky Hill’in 2021’deki ilk albümü Only Honest on the Weekend, bu hafta Top 20’ye geri dönerek (20), yeni bir deluxe versiyon sayesinde Resmi Albümler Listesine yeniden girdi.

Son olarak, Juice WRLD’nin ölümünden sonra yayınlanan dördüncü stüdyo albümü Fighting Demons, yine dijital delüks bir sürüm sayesinde tekrar 40 numaradan giriş yapıyor. Fighting Demons’un son sürümü, daha önce yayınlanmamış beş şarkı içeriyor.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Olivia Rodrigo turne hazırlığı için koşu bandında şarkı söylüyor

Olivia Rodrigo, ilk turuna hazırlanmasına yardımcı olmak için koşu bandında koşarken şarkı söylüyor. Good 4 U solisti, geçen yıl ilk single'ı Drivers License ve ardından çıkan Sour albümüyle dünya çapında ün kazandı ve sonunda gelecek ay ilk turnesine çıkıyor. 19 yaşındaki Variety ile yaptığı röportajda, enerji seviyelerinin ve vokallerinin canlı şovların talepleriyle başa çıkabilmesi için bazı aşırı provalar yaptığını açıkladı. "Dün aslında koşu bandında koştum ve şarkılarımı söyledim çünkü bazen […]

today26/03/2022

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%