Müzik

Chris Brown yetersiz delil nedeniyle yargılanmayacak

today07/10/2021 5

Background
share close

Chris Brown, Haziran ayında meydana gelen bir tartışma sırasında iddia edildiği gibi bir kadına vurduğu iddiasıyla herhangi bir davayla karşı karşıya kalmayacak.

Los Angeles City Avukatlık ofisinden bir sözcü, bu hafta davayı reddettiğini doğruladı. Sözcü Rob Wilcox konuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermeden “Dava yetersiz delil nedeniyle reddedildi” dedi.

LAPD yetkilileri iddia edilen olayın 18 Haziran’da bir rezidansta meydana geldiğini söylemişti. TMZ.com’a göre, kadın polise verdiği ifadede şarkıcının kendisine çok sert bir tokat attığını, saçlarını tutarak bir kısmını yolduğunu iddia ediyordu.

 

32 yaşındaki Brown, daha önce de kadınlara saldırmakla suçlanmıştı. 2009’da Grammy Ödülleri’nden önce o zamanki kız arkadaşı Rihanna’ya yönelik ağır bir saldırıdan dolayı suçlu bulunmuş, öfke kontrolü tedavisi için bir rehabilitasyon merkezine kapatılmıştı.

2017’de ise 33 yaşındaki eski kız arkadaşı Karrueche Tran, şarkıcının karnına iki kez yumruk attığını ve merdivenlerden aşağı ittiğini iddia ederek hakkında uzaklaştırma kararı çıkarmıştı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

BTS, UNICEF yardım kampanyasında 3,6 milyon dolar topladı.

K-pop ikonları BTS, UNICEF ile başlattığı Love Myself adlı yardım kampanyasında etkileyici bir şekilde 3,6 milyon dolar topladı. Ortaklaşa oluşturulan yardım kampanyası yaklaşık dört yıl önce başlatılmıştı. UNICEF bir basın açıklamasıyla gelirleri duyurdu ve konuyla ilgili grubu kutladı. Kasım 2017'de başlatılan Love Myself kampanyası, dünya çapında çocuklar ve gençler arasında kendini sevmeyi teşvik eden güçlü bir zorbalık karşıtı mesaj içeriyor. BTS, kampanyaya katılma nedenlerini şöyle dile getirmişti: “Gençlere ulaşmanın ve […]

today07/10/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%