Müzik

Doja Cat, 2021 VMA’da melek olarak sahneye çıktı

today13/09/2021

Background
share close

Brooklyn’deki Barclays Center’da düzenlenen 2021 MTV Video Müzik Ödülleri’nde sunuculuk yapan Doja Cat sahneye çıkarak “Been Like This” ve “You Right” performanslarını sergiledi.

Bir neon halenin ortasında melek gibi havada süzülen Doja Cat, ilk albümü Planet Her’den  “Been Like This”i seslendirdikten sonra The Weeknd ile yaptığı R&B “You Right” adlı işbirliğini sunmak için “Dünya’ya indi”, ancak The Weeknd yine ortaya çıkmadı.

Doja Cat, SZA ile hit single’ı “Kiss Me More” için Yılın Sanatçısı ve Yılın Videosu da dahil olmak üzere 2021 VMA’larında beş ödül için yarıştı. Doja Cat Grease’den ilham alınan Pepsi reklamında boy göstermişti.

Doja Cat, Rolling Stone’a Grease parçasının yer aldığı Hannah Lux Davis’in yönettiği reklam için “Küçükken Grease’i çok izlerdim ve filmedki en sevdiğim karakter  ‘Sandy’ ile aramda sıkı bir bağ vardı ” dedi.

Küçükken Grease’i çok izlerdim ve filmdeki en sevdiğim karakter  olan ‘Sandy’ ile aramda sıkı bir bağ vardı – Doja Cat

“Şarkıyı kaydetmek aslında benim için çok zordu” dedi. “Şarkıda çok fazla akor değişikliği var ve bugün duyduklarınızdan daha karmaşık ama müzikal olarak düşünülen bir şeyin parçası olmaktan mutlu oldum.”

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Madonna, 2021 MTV VMA’da yine deri kıyafetiyle boy gösterdi

Madonna, Brooklyn'deki Barclays Center'daki etkinliği başlatmak için 2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nde sürpriz bir şekilde göründü. Madonna'nın sarı bir taksiyle New York'a gelirken görüldüğü bir videonun ardından MTV'nin 40. doğum gününü  anmak için deri ve gayet cüretkar bir giysiyle sahneye çıktı. Müzik kariyerinin 40. yılına giren Madonna ve MTV Video Müzik Ödülleri, 1984'teki efsanevi "Like a Virgin" performansı, 1990'daki ikonik "Vogue" performansı ve 2003'teki Britney Spears ve Christina Aguilera ile […]

today13/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%