Müzik

Dr. Dre’nin yayınladığı yeni parçaları sadece ‘Grand Theft Auto’ hayranları duyabilecek

today15/12/2021

Background
share close

Efsanevi yapımcı-rapçi de artık oyunda bir karakter ve bilgisayar oyunu hayranları bir Eminem işbirliği de dahil olmak üzere altı yeni Dre parçasını duyabiliyor.

Birkaç yıl önce, Tha Dogg Pound’un “New York, New York”u gibi West Coast klasiklerinin yapımcısı olan hip-hop ustası DJ Pooh ve usta bir oyuncu, birkaç Playstation’ı bir arkadaşının evine götürdü. Pooh’un çok ciddi bir görevi vardı: Bir şüphecinin fikrini değiştirmek, yani Dr Dre’nin.

Evin sahibi, ergenliklerinden beri Pooh’un arkadaşı olan Dr. Dre idi. Pooh, “Dre, her şeye hayır diyen kişidir, bunu hepimiz biliyoruz” diyor. Yine de, Dre’ye video oyununun “ne kadar havalı” olduğunu göstermek niyetiyle iki konsolla birlikte Grand Theft Auto’nun bir kopyasını getirdi . Pooh, “The Next Episode” ve “Xxplosive” gibi hitlerin arkasındaki adam, “[ Grand Theft Auto ]’nun ne hakkında olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu çünkü o bir oyuncu değil” diyor. “Oyunları hiç oynamadı. Ama olayın ne kadar derine inebildiğine şaşırdı.”

Kısmen Pooh’un sayesinde, Dr. Dre bu hafta Rockstar Games evrenine resmi olarak dahil oluyor ve Grand Theft Auto Online: The Contract’ta bir karakter olarak görünüyor . Dahası, oyuncular oyun boyunca altı yeni Dre şarkısı duyabilecekler – son yirmi yılda ne kadar az müzik çıkardığı düşünüldüğünde bu nadir görülen bir olay. Parçalar arasında Eminem ile birlikte “ Gospel” , Nipsey Hussle ve Ty Dolla $ign ile “Diamond Mind” ve Snoop Dogg ve Anderson .Paak ile “ETA” yer alıyor.

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Müzik

Whitney Houston’un yayınlanmamış bir kaydını da içeren NFT koleksiyonu 1 milyon dolara satıldı.

Whitney Houston'ın 17 yaşındayken gerçekleştirdiği, yayınlanmamış bir kaydının NFT'si, 14 Aralık Salı gecesi OneOf'ta açık artırmada 1 milyon dolara satıldı. Yayınlanmamış demo, daha büyük bir NFT setinin parçasıydı. Ayrıca resimler ve videolar dahil, tüm lotlar bir araya geldiğinde 1,1 milyon doların üzerinde satış elde edildi. Whitney Houston tarafından 17 yaşındayken kaydedilen daha önce yayınlanmamış bir şarkı demosu, OneOf tarafından sunulan NFT koleksiyonunun bir parçasıydı. Şarkı, tek bir “OneOf One Iconic” öğesi […]

today15/12/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%