Genel

Dua Lipa’nın bir sonraki albümünün yarısı hazır

today11/05/2022

Background
share close

New Rules şarkıcısı, US Vogue dergisine verdiği röportajda, yeni şarkılar üzerinde çalıştığını ve 2020’nin Future Nostalgia’sının ardından iyi ilerleme kaydettiğini açıkladı. Önceki çalışmasından farklı olup olmayacağı sorulduğunda ise Dua, yeni albümünün daha açık sözlü olacağını ima etti.

“Kesinlikle büyüdüm. Genel olarak, ister ses olarak isterse temalar açısından olsun, olgunlaştım. Sanki asıl gücüme geliyorum ve bir şeyler hakkında konuşmaktan korkmuyorum. Bu, ne istediğimi anlamakla ilgili”

Dua, Mart 2020’de pandemi nedeniyle kapanma kararlarından hemen sonra Future Nostalgia’yı yayınlamıştı ve turnesini birkaç kez ertelemek zorunda kalmıştı. 26 yaşındaki sanatçı, hayranlarının müziğe tepki vermesine tanık olmaktan heyecan duyarken, o şarkılardan biraz uzaklaşmış gibi hissettiğini itiraf etti.

Dua Lipa “Gerçek hayatta veya herhangi bir konserde insanların şarkılara tepkisine şahit olamadım. Bu yüzden turnede olmak ve kalabalığı görmek, insanların bir araya geldiğini görmek beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Mabel bu seneki LooseFest’in kadrosuna katıldı

'Don't Call Me Up' ve 'Boyfriend' gibi hit şarkıları olan 26 yaşındaki şarkıcı, 31 Temmuz'da İngiltere'nin Newcastle kentindeki müzik festivalinde sahne alacak. LooseFest'in kurucu üyelerinden Dean Saunders: "Mabel'i LooseFest 2022 kadromuza eklemekten mutluluk duyuyoruz! Yeni parçası 'Good Luck'ı kesinlikle seviyoruz ve bu yaz yılın en çok beklenen hafta sonlarından biri haline gelecek olan bu süreçte bize katılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz!" Mabel, 2019'da ilk albümü 'High Expectations'i yayınlamıştı ve kariyeri boyunca 4,5 […]

today07/05/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%