Genel

Elton John ve Ed Sheeran’dan hayır amaçlı Noel şarkısı ‘Merry Christmas

today03/12/2021

Background
share close

Elton John ve Ed Sheeran, yeni hayır amaçlı Noel single’ları ‘Merry Christmas’ı bugün (3 Aralık) yayınladı.

Çiftin parçadan elde ettiği tüm telif ücretleri ve satışlardan elde edilecek gelirin tamamı Ed Sheeran Suffolk Müzik Vakfı ve Elton John AIDS Vakfı arasında eşit olarak bağışlanacak.

Jason Koenig’in yönettiği ve aralarında Mr Blobby, Jonathan Ross, Big Narstie, Michael McIntyre ve The Darkness’ın yer aldığı resmi video’nun sahneleri Wham’s ‘Last Christmas’; Shakin’ Stevens’ ‘Merry Christmas’; The Snowman’s ‘Walking in the Air’, East 17’s ‘Stay Another Day’ gibi klasiklerin kliplerinden bazı sahneler yeniden düzenlenerek çekildi.

Ed Sheeran bir röportajda Elton John ile işbirliğinin nasıl oluştuğu konusunda ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

Elton John Ed Sheeran’ı aramış

“Elton Noel Günü’nde Mutlu Noeller demek için beni aradı. Bu arada Elton beni neredeyse her gün arıyor,” dedi Sheeran. “Step Into Christmas” listelerde 6 numara dedi! Başka bir Noel şarkısı yapmak istiyorum – benimle yapar mısın?”

Şarkıdan ne beklenmesi gerektiği konusunda Sheeran şunları ekledi: “Sadece ben ve o. Bu harika.”

Sheeran sosyal medyaya şunları yazdı: “Geçen Noel’de Elton John’dan bir telefon aldım ve bana bir Noel şarkısı yapmamız gerektiğini söyledi ve ben de ‘Evet, belki 2022’de’ diye cevap verdim ama aslında o gün nakaratı yazmıştık ve işte buradayız.”

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Genel

Mötley Crüe, master kayıtlarını 150 milyon $ karşılığında BMG’ye devretti

Variety, anlaşmanın yaklaşık 150 milyon dolar civarında olduğunu söyleyen kaynaklara atıfta bulunsa da, farklı kaynaklar bunun “önemli ölçüde düşük” olduğunu iddia ediyor. Anlaşma hakkında konuşan grup, "BMG'deki yeni ortaklarımızla işbirliği yapmak harika bir duygu" dedi. "Rock'taki geniş başarı sicili, onları müzik mirasımızı korumaya ve büyütmeye devam etmek için mükemmel bir yuva haline getirdi ve her zaman zirvede kalmamızı sağladı." Yönetici Allen Kovac şunları ekledi: "BMG ile on yılı aşkın bir […]

today01/12/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%