Müzik

Elton John’un Farewell Yellow Brick turnesi sürekli erteleniyor

today14/09/2021

Background
share close

Elton John’un Farewell Yellow Brick Road turu, şarkıcının perşembe günü yakın zamanda ameliyat gerektiren bir kalça kazası geçirmesinin ardından tekrar ertelenmiş oldu.

John, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Avrupa ve İngiltere’deki Farewell Yellow Brick Road turumun 2021 tarihlerini 2023’e ertelemek zorunda kaldığım için büyük bir üzüntü ve yüreğim buruk bir haldeyim” diyerek açıklama yaptı.

“Yaz tatilimin sonunda sert bir yüzeye garip bir şekilde düştüm ve o zamandan beri kalçamda ciddi ağrı ve rahatsızlık var. Yoğun fizik tedavi ve uzman tedavisine rağmen ağrılar şiddetlenerek devam etti ve hareket etmemde giderek artan zorluklara yol açtı. Beni tam zindeliğe geri döndürmek ve uzun vadeli komplikasyonların olmadığından emin olmak için mümkün olan en kısa sürede ameliyat olmam önerildi. Tam bir iyileşmeyi ve ağrısız tam hareketliliğe dönüşü sağlayacak yoğun bir fizyoterapi programı uygulayacağım.”

John, “bir hayır kurumunu hayal kırıklığına uğratmak istemediğim için” 25 Eylül’deki Global Citizen festivalinde beş şarkı söyleme yükümlülüğünü yerine getireceğini de sözlerine ekledi; John, sağlık açısından tek seferlik bir performansın zorluklarının uzun bir turdan çok daha az olduğunu belirtti.

Elton John, operasyonunun şimdi zaten Covid tarafından ertelenen – başlangıçta 2020 için planlanan, şimdi Ocak 2020’de New Orleans’ta başlayacak olan – ABD tur tarihlerinin daha fazla ertelenmemesini sağlamak için planlandığını söyledi.

“Hayranlarımın geçen yıl salgın nedeniyle turnemi iptal etmemden dolayı  ne kadar sabırlı olduklarını biliyorum ve sizi daha fazla bekletmek kalbimi kırıyor. Geçirdiğimiz yıldan sonra hayal kırıklıklarını tamamen hissediyorum. Size söz veriyorum – gösteriler gelecek yıl gerçekleşecek ve beklediklerine gerçekten değeceğine eminim” – Elton John

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Faith No More solisti Mike Patton’ın durumu iyi değil

Faith No More ve Mr. Bungle lideri Mike Patton akıl sağlığı nedeniyle konserlerini iptal etti. Şarkıcı, “Şu anda beni zorlayan pandemi nedeniyle  ayyuka çıkan mental sağlık sorunlarım var” diyor.  "Bu noktada vermem gerekeni verebileceğimi düşünmüyorum" dedi. Mike Patton'ın liderliğini yaptığı iki grup olan Faith No More ve Mr. Bungle, planladıkları tüm Eylül ve Ekim konserleri iptal edildi. Patton yaptığı açıklamada, "Psikolojik nedenlerden dolayı şu anda planlanan Faith No More ve […]

today14/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%