Müzik

Eric Clapton yeni parçasını aşı karşıtı olarak bilinen Robin Monotti ile birlikte yazdı

today20/12/2021

Background
share close

Eric Clapton aşı karşıtı arkadaşı mimar ve film yapımcısı Robin Monotti ile birlikte yazdığı “Heart of a Child” adlı çalışmayı 24 Aralık cuma günü yayınlayacak. Parçanın sözleri Van Morrison’ın yeni şarkısı gibi açıkça Covid-19 hakkında olmasa da, sokağa çıkma yasağına karşı ve aşı konusunda tereddütlü duruşların bahsedildiği konuları içeriyor.

Bir adamın aşkını kaybettik
Gurur duydum
Seni kilitlediler oğlum
Tek başına kederlendirdiler
Televizyonu kapat
Telefonunu at
Hatırlamıyor musun
Baban ne derdi.

Clapton’ın esi çalışma arkadaşları son birkaç yıldır Covid-19 duruşu nedeniyle sanatçıyı terk ettiğinden olacak, Clapton mesleği ne olursa olsun farketmeksizin eski arkadaşlarıyla şarkı yazmaya başladı. Bunlardan ilki bir mimar olan Monotti. Monotti aşı karşıtı attığı tweet’ler nedeniyle platformdan kovulan isim olarak tanınıyor.

Yakın arkadaşlar 20 dakikalık bir sohbet için oturmuş ve karantina, aşı pasaportu, ivermectin ve diğer konular hakkında konuşmuşlardı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Rapçi Drakeo the Ruler Los Angeles konserinde bıçaklanarak öldürüldü

Rapçi Drakeo the Ruler, Cumartesi gecesi Los Angeles'ta, Snoop'da dahil olmak üzere birçok sanatçının katıldığı Once Upon a Time in LA konseri sırasında, Exposition Park'taki California Banc Stadyumu yakınlarındaki bir tartışma sırasında bıçaklanmasının ardından öldürüldü. Konserde Dogg ve 50 Cent'in sahne alması planlanıyordu.  Los Angeles Times'a göre Los Angeles adli tıp bürosu önce kurbanı teşhis edemedi. Daha sonra ölen kişinin rap dünyasında Drakeo the Ruler olarak bilinen Darrell Caldwell olduğu […]

today20/12/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%