Müzik

Faith No More solisti Mike Patton’ın durumu iyi değil

today14/09/2021

Background
share close

Faith No More ve Mr. Bungle lideri Mike Patton akıl sağlığı nedeniyle konserlerini iptal etti.

Şarkıcı, “Şu anda beni zorlayan pandemi nedeniyle  ayyuka çıkan mental sağlık sorunlarım var” diyor.  “Bu noktada vermem gerekeni verebileceğimi düşünmüyorum” dedi.

Mike Patton’ın liderliğini yaptığı iki grup olan Faith No More ve Mr. Bungle, planladıkları tüm Eylül ve Ekim konserleri iptal edildi.

Patton yaptığı açıklamada, “Psikolojik nedenlerden dolayı şu anda planlanan Faith No More ve Mr. Bungle konserlerine devam edemeyeceğimi bildirmek zorunda kaldığım için çok üzgünüm” dedi. 

“Şu anda beni zorlayan pandemi nedeniyle ayyuka çıkan psikolojik sorunlarım var.  Bu noktada vermem gerekeni verebileceğimi düşünmüyorum. Hayranlarımız için üzgünüm ve yakında telafi etmeyi umuyorum.  Grup üyeleri bu kararımda beni destekliyor ve bunu sağlıklı bir şekilde atlatmak için sabırsızlanıyoruz”

Faith No More’un diğer dört üyesi – Billy Gould, Roddy Bottum, Jon Hudson ve Mike Bordin – ortak bir bildiri yayınladı ve karara kırıldıklarını söyledi.

 Beş yıllık bir aradan sonra bu müziğe geri dönmek gerçekten zor oldu, ancak birkaç aydır çok çalışıyoruz ve bu son birkaç prova, formda olduğumuza dair bizde hiçbir şüphe bırakmadı, açıklama yazmak çok zor” dediler.

  Yaşanan tüm çılgınlıklarla 2021 MTV VMA

Neredeyse iki yıldır pandemi ve işsizliğin eşiğindeyken, ekibimize bu haberi vermek yürek parçalayıcıydı. Ekibimizi aile gibi görüyoruz.  Ve sonra, aynı derecede önemli olarak, bunun bizi sabırla destekleyen hayranlarımız için ne anlama geldiğinin farkındayız. Gösteriler tekrar tekrar ertelendiği için birçok insan kapanmalardan çok etkilendi ve sabırla bekledi.  Bu herkes için zor olacak. Ancak tüm bunlara rağmen yardıma ihtiyacı olan bir aile üyemiz var” diye devam ettiler.

Bu aşamada ilerlemekte ısrarcı olmanın, bizim için bir kardeş gibi olan Mike üzerinde son derece yıkıcı bir etkisi olacağına inanıyoruz.  İşleri yoluna koymak ve yapması gerekeni yapmak için %100 desteğimize güvenebilir.  Tıpkı şu anda desteğinizi istediğimiz gibi.  Bize inanmaya devam ettiğiniz için teşekkür ederiz.”

Her iki grubun bu hafta sonu Riot Fest’te sahnesinin planlanmış olması ve daha sonra bu kararın alınması organizasyonda da değişikliğe gidilmesine yol açtı. Etkinlikte ön grup olan Nine Inch Nails, Covid-19’un yayılmasıyla ilgili endişeleri nedeniyle festivale katılmaktan vazgeçti.

Organizatörler, Nine Inch Nails’in yerine Slipknot ile anlaştılar. Festivalde Faith No More yerine Rise Against, Mr. Bungle yerine ise Anthrax sahne alacak.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Jefferson Airplane ve Matrix fragmanında “White Rabbit”

Jefferson Airplane Üyesi Jorma Kaukonen, 'Matrix fragmanında kullanılan 'White Rabbit' şarkısı hakkında konuştu. Grubun gitaristi Jorma Kaukonen, “Matrix'te başladık ve yine orada olduğum için mutluyum!” Perşembe günü yayınlanan Matrix fragmanıyla birlikte herkes büyük bir merakla filmi beklemeye başladı. Fragmanda kullanılan White Rabbit/Beyaz Tavşan adlı muhteşem Jefferson Airplane şarkısı The Sopranos'ın birinci sezonundan, 1998'de Las Vegas'taki Fear and Loathing in The Handmaid's Tale'e kadar yıllardır birçok filmde ve yapımda kullanıldı. Ancak […]

today14/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%