Genel

Florence Welch: ‘Her zaman kendimden nefret ediyorum’

today17/05/2022

Background
share close

Florence Welch, Florence + The Machine’in beşinci albümü ‘Dance Fever’ hakkında bir sohbet için Apple Music 1’de Zane Lowe programına katıldı.

Apple Music’e, Jack Antonoff’la birlikte doğrudan stüdyodan tecrit altına alındıktan sonra neredeyse albümden vazgeçtiğini, bir daha canlı performans gösterip gösteremeyeceğini bilmemenin belirsizliğini işlemenin zorluğunu, mizah ve öz farkındalığın nasıl bilgi verdiğini anlattı. Florence Welch, bu yepyeni albümde Nick Cave, Leonard Cohen ve Iggy Pop gibi en sevdiği erkek vokalleri  somutlaştırmaya çalıştığını söylüyor.

Florence Welch katıldığı programda pandemi sırasında ayık olmaktan, yaratıcılığını beslemek için panedeminin başında içmesinden ve daha sonraları içinde bulunduğu duruma ayak uydurmasından, müzisyen olmanın kişisel ilişkiler için neden kötü olduğu gibi konulardan bahsetti.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Camila Cabello koç olarak The Voice’da, işte yerini aldığı kişi

Camila Cabello , bu sonbaharda NBC'nin sevilen programı The Voice'un yeni koçu olacak. Pop yıldızı, bir TikTok gönderisiyle bu gelişmeyi duyurdu. Kısa zamanda viral olan video, şovun diğer jüri üyeleri John Legend , Blake Shelton ve Gwen Stefani ile harika bir akapella anına sahne oldu. Camila ve Gwen, geçen sezonun koçları Kelly Clarkson ve Ariana Grande'nin yerini alacak . Ariana geçen sezon ilk kez bir koç olarak katılmıştı ve muhtemelen yeni çalışmaları […]

today16/05/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%