Genel

Foo Fighters’ın davulcusu ve vokalisti Taylor Hawkins yaşamını yitirdi

today26/03/2022

Background
share close

Foo Fighters’ın davulcusu Taylor Hawkins 50 yaşında öldü. Grubun temsilcisi Cumartesi günü sosyal medyadan yaptığı bir açıklamada müzisyenin vefat ettiğini doğruladı.

“Foo Fighters ailesi, sevgili Taylor Hawkins’imizin trajik ve zamansız kaybıyla harap oldu” dediler. “Müzik ruhu ve bulaşıcı kahkahası sonsuza dek hepimizle yaşayacak. Kalplerimiz eşine, çocuklarına ve ailesine atıyor ve bu hayal bile edilemeyecek kadar zor zamanda onların mahremiyetine en üst düzeyde saygı gösterilmesini istiyoruz.

” The Foo Fighters, Cuma günü Kolombiya’nın Bogota kentindeki Festival Estéreo Picnic’te ve Pazar günü Brezilya’nın São Paulo kentindeki Lollapalooza Brasil’de sahne alacaktı.

Üzücü haberin ardından, müzik dünyasının önde gelen isimleri sanatçı için internet üzerinden saygı dolu mesajlar yayınladı.

Ringo Starr, “Tanrı Taylor barış ve sevgisini tüm ailesine ve gruba sevgi ve barışı korusun” diye yazdı. Ozzy Osbourne ise şöyle yazdı: “Taylor Hawkins gerçekten harika bir insan ve harika bir müzisyendi. Kalbim, aşkım ve eşine, çocuklarına, ailesine, müzik grubuna ve hayranlarına başsağlığı diliyorum. Diğer tarafta görüşmek üzere.”

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Vedder’ın Mötley Crüe Yorumları ve Nikki Sixx tepkisinin perde arkası

90'ların başındaki grunge hareketinin liderlerinden biri olan Pearl Jam, önceki on yılın glam rock/metal sahnesini sona erdirmesiyle meşhur olan yeni rock grupları dalgasının büyük bir parçasıydı. Pearl Jam gibi gruplar elbette kimseyi işsiz bırakmaya çalışmıyordu ancak Eddie Vedder New York Times ile yaptığı yeni bir sohbette, glam'ın bitmesine üzülmediğini itiraf etti. Vedder, Mötley Crüe'den kendisini rahatsız eden ve istemeden Seattle'daki alternatif sahnenin ilerlemesini ve karşı kültürü teşvik eden 80'lerin "boş" […]

today07/02/2022

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%