Müzik

Glasgow çimleri 50.000 müzikseveri ağırlayacak

today13/09/2021

Background
share close

TRNSMT festivali: 3 gün sürecek olan etkinlikte Liam Gallagher, Snow Patrol, Amy Macdonald ve The Chemical Brothers gibi sanatçıların performansları yer alacak.

Aşı pasaportları 1 Ekim’e kadar sunulmuyor ancak bilet sahiplerinden COVID-19 için negatif test kanıtı talep edilecek. Organizatörler, Covid yayılmasını önlemek için önlemlerin alındığını söylediler. Giriş için negatif test sonucuna ihtiyaç duyulmasına ek olarak – ki bu, organizasyondan en fazla 48 saat önce alınmış olmalı – birden fazla günde katılan müzikseverlerin ilkinden 48 saat sonra ikinci bir test yapmalarına gerek duyulacak.

Gerekli olan test kitleri Birleşik Krallık’ta online olarak ücretsiz sipariş edilebiliyor ve postayla teslim edilebiliyor. Ayrıca eczanelerden de temin edilebiliyorlar. Festival katılımcılarının testi yaptıktan sonra negatif sonucu online olarak sisteme kaydetmeleri gerekiyor.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Drake, İngiltere’de dördüncü kez 1 numara

Drake, altıncı albümü 'Certified Lover Boy' ile dördüncü defa İngiltere albümler listesinde Iron Maiden'ı az farkla geride bırakarak zirveye yerleşti Torontolu rapçi, albümünün ilk duyurusunu geçen yıl yapmıştı ancak daha sonra ertelendiği açıklanan albüm sonunda 3 Eylül tarihinde dinleyicilerle buluştu. Bazı eleştirmenler Drake'ın bu albümü için sıkıcı, balon ve bir hayal kırıklığı ifadelerini kullıyor. "Certified Lover Boy", İngiltere'de 46.000 liste satışı gerçekleştirerek Drake'i Bir Numaraya taşıdı. Albüm Iron Maiden'dan sadece […]

today13/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%