Genel

Justin Bieber, Don Toliver’ın büyük bir hayranı

today30/04/2022

Background
share close

Justin Bieber, Don Toliver ile seslendirdiği yeni şarkısı “Honest”i tanıtmak için Apple Music 1’deki New Music Daily’de Ebro Darden’a konuk oldu. Bieber katıldığı programda, Don Toliver’ın gerçek bir hayranı olduğunu, benzersiz müzikalitesini sevdiğini, ayrıca rapçi, söz yazarı ve yapımcı BEAM ile çalışmayı, ritmik deneyler yapmanın eğlencesini ve daha fazlasını anlattı.

“O kadar eşsiz bir kişiliği var ki, bunu söylemenin en iyi yolu onun tarzı. Bu kelimenin eski olup olmadığını bilmiyorum, ama… onda küçük bir bop gibi bir şey var ve o çok eşsiz, o çok Houston. Houston’a sesleniyorum. Sanırım Cuma günü Houston’da olacağız. Ve bu yüzden, evet, onun melodilerini seviyorum, bunlar gerçekten delice. Şarkılarına ve müziğine gerçekten inanılmaz bir ritmi var. Ve ben sadece gerçek bir hayranıyım. O çok eşsiz.”

“Bunu sadece küçük bir cep olarak düşünmeyi seviyorum ve şarkıda küçük bir cep buldum. Sanatçı ve yazar BEAM’i duydunuz mu bilmiyorum. Yani BEAM de bu kaydın bir parçası. Bu şarkının yazılmasına yardım etti ve evet, yeni ritimler denemeyi seviyorum. Onunla çalışmak gerçekten eğlenceli.”

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Travis Scott, Astroworld festival trajedisinden bu yana ilk konserini verdi

Travis Scott, geçen yıl Teksas'taki Astroworld müzik festivalinde 10 kişinin öldürülmesinden bu yana ilk büyük konserini verdi. Realite yıldızı Kylie Jenner ile çıkan rapçi, Kasım 2021'de Houston'daki NRG Park'taki etkinliğinin ilk gecesinde kalabalığın sekiz üyesi bir ezilme sonucu öldükten sonra tüm dünyada ilgi odağı olmuştu. Travis, 7 Mayıs'ta Florida'daki E11EVEN Miami gece kulübünde sahne dönüşünü rezerve ederek sahalara dönüyor.  Travis ayrıca Güney Amerika'daki Primavera Festivali'ne de sahnede olacak. Travis, Kasım […]

today30/04/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%