Genel

Justin Bieber’ın yeni albümü yolda

today04/05/2022

Background
share close

Justin Bieber yeni albümünün tamamlandığı ile ilgili ilk sinyali verdi. Şarkıcı 3 Mayıs Salı günü bir radyo röportajında, yedinci stüdyo albümünün “neredeyse tamamlandığını” söyledi . 28 yaşındaki Justin Bieber albümde birçok sürpriz olduğunu belirterek bunlardan birinin John Mayer ile gerçekleştirdiği çalışma olduğunu açıkladı.

Altıncı stüdyo albümü Justice’in yayınlanmasının ardından turneye çıkan Bieber, yeni albümünün çıkışına kadar birkaç şarkı yayınlamıştı. En sonuncusu Don Toliver ile yaptığı işbirliği , ” Honest ” ve parodi şarkısı ” I Feel Funny “. Bieber ayrıca Omah Lay’in ” Atention ” adlı şarkısına ve Kehlani ile ” up at night ” şarkılarında da karşımıza çıkmıştı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Justin Bieber, Don Toliver’ın büyük bir hayranı

Justin Bieber, Don Toliver ile seslendirdiği yeni şarkısı “Honest”i tanıtmak için Apple Music 1'deki New Music Daily'de Ebro Darden'a konuk oldu. Bieber katıldığı programda, Don Toliver'ın gerçek bir hayranı olduğunu, benzersiz müzikalitesini sevdiğini, ayrıca rapçi, söz yazarı ve yapımcı BEAM ile çalışmayı, ritmik deneyler yapmanın eğlencesini ve daha fazlasını anlattı. "O kadar eşsiz bir kişiliği var ki, bunu söylemenin en iyi yolu onun tarzı. Bu kelimenin eski olup olmadığını bilmiyorum, […]

today30/04/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%