Müzik

Karol G yeni parçası Sejodioto’da özgür bir kadını anlatıyor

today22/09/2021 1 5

Background
share close

Karol G son albümü KG0516’yı çıkaralı bir yıldan daha kısa bir zaman oldu ancak o şimdiden yeni türler denemekle meşgul. Şarkıcı geçtiğimiz ağustos ayında, Tiesto ile ilk kez tamamen İngilizce şarkı söylediği ortak çalışması “Don’t Be Shy”ı yayınlamıştı. Bu parçayı filodyo radyo’da şu sıralar sık sık duyabilirsiniz.

Karol G şimdi de rahatlatıcı tonlarla seslendirdiği latin bir parça olan “Sejodioto” ile karşımıza çıktı. Ovy On The Drums tarafından üretilen şarkıyı seslendiren Karol G, özgürlüklerden ve bıktığı ilişkilerden bahsediyor.

Tam bir latin hiti olan düşük tonlu bir ritmle seslendirdiği şarkıda Karol G, “Artık ilişkilerden bıktım, daha fazla hapishane istemiyorum” diyor. Colin Tilley’in yönetmenliğini yaptığı videoda Karol G, arkadaşlarıyla çölde araba sürerken görülüyor ve özgür bir kadını canlandırıyor. Videonun sonunda ise arkadaşlarıyla bir striptiz kulübüne giren Karol G ellerindeki paraları etrafa saçmaya başlıyor.

  Jonas Brothers ve yeni kliplerinde reklam kokan hareketler

Bazıları, “Sejodioto”nun Karol G’nin eski erkek arkadaşı ve eski nişanlısı rapçi Anuel AA’ya üstü örtülü bir yanıt olabileceğini ve Karol G’nin bu şarkıda Anuel AA’nın ayrılıklarına ithafen seslendirdiği 23 Preguntas’a cevap veriyor olabileceğini düşünüyor.

Bütün bu çalışmalar arasında Karol G, 27 Ekim’de Denver’da Mission Ballroom’da başlayan ve 27 Kasım’da Porto Riko San Juan’da ünlü Coliseo de Puerto Rico’da sona erecek olan ilk ABD turnesine hazırlanıyor.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Lil Nas X Dolly Parton’ın kült şarkısı “Jolene”i yeniden yorumladı

Lil Nas X, BBC Radio One's Live Lounge için gerçekleştirdiği bir performans sırasında Dolly Parton'ın kült şarkısı “Jolene”i yeniden yorumlayarak ilk albümü Montero'nun satışa sunulmasını kutladı. Akustik bir düzenleme üzerine bariton sesiyle yorum yapan Lil Nas X, Parton'un 1973'te erkekleri kolayca tavlayabilen “ateşli kumral saçlara” sahip bir kadın hakkındaki şarkısı ile dinleyenlerden büyük alkış topladı. Aslında Dolly Parton ve Lil Nas X'in karşılıklı hayranlıkları bir süredir ortada. Lil Nas X, […]

today22/09/2021 1

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%