Müzik

Kurt Cobain’in çocukken yaşadığı ev satışa çıkarıldı

today11/12/2021

Background
share close

Nirvana’nın solisti Kurt Cobain’in 1978-1982 tarihleri arasında yaşadığı evlerden biri olan Washington Montesano’daki ev geçtiğimiz hafta satışa çıkarıldı.

Kurt Cobain 11 yaşındayken anne ve babası boşanmış, bu olayın ardından belli bir süre babası Donald ile birlikte bu evde yaşamaya başlamıştı. Charles R. Cross’un yayınladığı Heavier Than Heaven adlı biyografiye göre Kurt’un bu evde küçük bir odası bulunuyordu.

Babası Donald tekrar evlendikten sonra ise Kurt’un üvey annesi 2 çocuğu ile birlikte bu eve taşındı ve Kurt 1982 yılında büyükbabasının karavanına yerleşti.

Bir portföy yönetim şirketi adına satışa çıkarılan bu evin Kurt’un çocukluğunda yaşadığı ev olduğu satış ilanı verilene kadar kimse tarafından fark edilmedi. Fark edildikten sonra ise tam bir ilgi odağı haline geldi ve 3 teklif aldı.

Emlak şirketi bazı kişilerin almaktan çok Kurt Cobain’in yaşadığı yeri merak edip görmeye geldiklerini düşünüyor.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

BTS tatile çıktı ancak yeni bir albüm için çalışmalar devam ediyor

BTS , 5 Aralık Pazar günü Twitter'da yaptığı duyuruya göre biraz mola veriyor. Şirketleri Big Hit'in açıklamasına göre bu izin süresi, Koreli grubun 2019'dan bu yana gerçekleşen ilk büyük molası olacak. Grup üyelerinin kullandığı bu izin bir çift albüm yayınladıkları çok yoğun geçen bir dönemin ardından geliyor. Big Hit yaptığı açıklamada, "BTS, 2020 ve 2021'de Covid-19 durumunun ortasında hayranlarla etkileşim kurmak için aktif rol kaldı ve kendilerini en iyi küresel […]

today06/12/2021 10

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%