Müzik

Lady Gaga’yı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyebilirsiniz.

today11/12/2021

Background
share close

9 Aralık Perşembe günü, 2021 The Game Awards’ta pop süperstarının şarkılarını içeren 10 parçalık bir müzik paketinin Quest ve Rift sanal gerçeklik platformları için Beat Saber aracılığıyla satışa sunulacağı açıklandı.

Oyun platformu, oyuncuların fütürist bir dünyada müziğin ritmini hissetmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar, Gaga’nın son albümü Chromatica’nın estetiğinden ilham alan yeni bir “siberpunk” ortamına adım atacak.

Interscope Records Pazarlama Başkan Yardımcısı David Nieman yaptığı açıklamada, “Lady Gaga, kültürün en uç noktasında oturmasıyla tanınıyor, bu nedenle sanal gerçeklik onun açısından doğal bir uyumdu. Hayranların onun müziğini ve estetiğini gerçekten sürükleyici bir şekilde deneyimleyebilmeleri için çok heyecanlıyız ve Beat Saber topluluğundan gelecek etkileşimleri görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Pakette yer alan Gaga hitleri arasında “Alejandro”, “Bad Romance”, “Born This Way”, “Poker Face”, Ariana Grande ile seslendirdiği “Rain On Me, “The Edge of Glory” ve daha fazlası yer alıyor.

Beat Saber’ın Lady Gaga Müzik Paketi, Quest ve Rift Platformlarında 12.99$’a indirilebilir.

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Müzik

Kurt Cobain’in çocukken yaşadığı ev satışa çıkarıldı

Nirvana'nın solisti Kurt Cobain'in 1978-1982 tarihleri arasında yaşadığı evlerden biri olan Washington Montesano'daki ev geçtiğimiz hafta satışa çıkarıldı. Kurt Cobain 11 yaşındayken anne ve babası boşanmış, bu olayın ardından belli bir süre babası Donald ile birlikte bu evde yaşamaya başlamıştı. Charles R. Cross'un yayınladığı Heavier Than Heaven adlı biyografiye göre Kurt'un bu evde küçük bir odası bulunuyordu. Babası Donald tekrar evlendikten sonra ise Kurt'un üvey annesi 2 çocuğu ile birlikte […]

today11/12/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%