Genel

Mabel bu seneki LooseFest’in kadrosuna katıldı

today07/05/2022

Background
share close

‘Don’t Call Me Up’ ve ‘Boyfriend’ gibi hit şarkıları olan 26 yaşındaki şarkıcı, 31 Temmuz’da İngiltere’nin Newcastle kentindeki müzik festivalinde sahne alacak.

LooseFest’in kurucu üyelerinden Dean Saunders: “Mabel’i LooseFest 2022 kadromuza eklemekten mutluluk duyuyoruz! Yeni parçası ‘Good Luck’ı kesinlikle seviyoruz ve bu yaz yılın en çok beklenen hafta sonlarından biri haline gelecek olan bu süreçte bize katılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz!”

Mabel, 2019’da ilk albümü ‘High Expectations’i yayınlamıştı ve kariyeri boyunca 4,5 milyar dinlenmeyi aştı. Listelerin zirvesindeki yıldıza festivalde The Black Eyed Peas, AJ Tracey, Clean Bandit, Example, Hybrid Minds, Jamie Jones, Joel Corry ve Roger Sanchez gibi isimler katılacak. LooseFest, Newcastle’da şimdiye kadarki en büyük müzik festivali olarak biliniyor ve heyecan verici etkinlikte, her hava koşulunda birden fazla sahnenin yanı sıra bir dönme dolap ve bir sokak yemeği bölümü yer alacak.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Post Malone Uzun Süreli Kız Arkadaşıyla İlk Çocuğunu Bekliyor

TMZ'nin 3 Mayıs Salı günü bildirdiğine göre, Post Malone ilk çocuğunu bekliyor . 26 yaşındaki müzisyen ve kız arkadaşının, hafta sonu Güney Kaliforniya'daki özel bir partide ailesi ve arkadaşları ile yakında olacakları küçük bir kutlama yapacakları bildirildi. Habere göre, Post'un kız arkadaşı genellikle gündemden uzak duruyor,  ancak çift ilk çocuklarını karşılamak için ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıyor. TMZ'ye verdiği demeçte, "Hayatımdaki bu sonraki bölüm için heyecanlıyım, şimdiye kadarki en mutlu oldum ve hatırlayabildiğimden […]

today04/05/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%