Müzik

Machine Gun Kelly Slipknot’a laf soktu

today20/09/2021 1

Background
share close

MTV Video Müzik Ödülleri töreninde kırmızı halıdayken boksör Conor McGregor ile kavgaya tutuşan Machine Gun Kelly bu kez Slipknot’a sataştı.

Riot Fest’de sahne alan MGK kendi konser alanındakilere “Hey, ne yapmadığım için gerçekten mutlu olduğumu bilmek ister misiniz? 50 yaşında, lanet olası bir sahnede lanet olası bir maske takmıyor, boktan konuşmuyorum” diyerek diğer sahnede gösteri yapan Slipknot’a gönderme yaptı.

Dilini siyaha boyamış bir halde görünen Machine Gun Kelly’nin Slipknot’un taktığı maskelere laf etmesine kimse anlam veremedi. Daha sonra konuyu değiştirmeye çalışan şarkıcı, “Her neyse, herkesin en sevdiği şekerleme nedir? Reese’in Parçaları mı?” diyerek durumu yumuşatmaya çalıştı. Bu arada Slipknot’un mevcut üyelerinden sadece bir tanesi 50 yaşından büyük.

Chicago Sun-Times’a göre, Machine Gun Kelly’nin konser sırasında ayrıca Slipknot’ta ithafen “Işıkları aç. Maskeli eski tuhaf adamlar yerine kim burada olmayı seçti göreyim.” biçiminde kendi hayran kitlesine seslendiği bir an da oldu.

MGK’nın bu çıkışı Slipknot solisti Corey Taylor tarafından daha önce kendisine yöneltilen bir hakaretten kaynaklanmış olabilir. Şubat ayında Taylor, Cutter’s Rockcast adlı podcast’te rock müziğin şu anki durumundan yakınmış ve MGK’ya şöyle demişti:

“Çoğunlukla tüm yeni rocklardan nefret ediyorum. Eh, bir türde başarısız olan ve rock yapmaya karar veren ‘sanatçılar’ – bence kim olduğunu biliyorsunuz. Ama bu başka bir hikaye.”

 

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Lil Nas X’in yepyeni albümü MONTERO yıkılıyor

Son iki yıldır sosyal medyada sürekli parlatılan Lil Nas X'in ilk albümü sonunda 17 Eylül 2021 tarihinde yayınladı. Albüm, Megan Thee Stallion, Elton John ve Miley Cyrus'tan Jack Harlow ve Doja Cat'e kadar bir çok işbirliği yapılmış şarkıyı içinde barındırıyor ve Lil Nas X'in yıllar boyunca internetteki şaklabanlıklarına rağmen müzikal anlamda da çok çalıştığının bir kanıtı. Lil Nas X Yeni Küçük Kralımız Her ne kadar listeleri darmadağın etse de  Drake'in […]

today20/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%