Müzik

Madonna, 2021 MTV VMA’da yine deri kıyafetiyle boy gösterdi

today13/09/2021

Background
share close

Madonna, Brooklyn’deki Barclays Center’daki etkinliği başlatmak için 2021 MTV Video Müzik Ödülleri’nde sürpriz bir şekilde göründü.

Madonna’nın sarı bir taksiyle New York’a gelirken görüldüğü bir videonun ardından MTV’nin 40. doğum gününü  anmak için deri ve gayet cüretkar bir giysiyle sahneye çıktı.

Müzik kariyerinin 40. yılına giren Madonna ve MTV Video Müzik Ödülleri, 1984’teki efsanevi “Like a Virgin” performansı, 1990’daki ikonik “Vogue” performansı ve 2003’teki Britney Spears ve Christina Aguilera ile gerçekleştirdiği olaylı performans da dahil olmak üzere uzun bir mirasa sahip.

Madonna, 1986’da Video Vanguard Ödülü’nü aldığından bu yana, süslü kariyeri boyunca VMA’larda 20 ödülü havaya kaldırdı. Ayrıca 1989’da “Like a Prayer” ile İzleyicinin Seçimi ödülünü ve on yıl sonra 1999 single’ı “Ray of Light” ile imrenilen Yılın Videosu ödülünü kazandı.

16 Ağustos’taki 63. doğum gününde Madonna, tüm kayıtlarını yeniden yayınlama planları ile Warner Music Group’a döndüğünü duyurdu; WMG, yeniden düzenleme kampanyası için Madonna’nın “birçok dönüm noktası olan albümlerinin geniş kapsamlı deluxe sürümlerinin küratörlüğünü yapacağını” söyledi ve şarkıcının “özel etkinlikler için benzersiz sürümler ve çok daha fazlasını sunacağını” da sözlerine ekledi.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Patron’dan 11 Eylül anma töreninde duygusal performans

Bruce Springsteen, 11 Eylül terör saldırılarının 20. yıldönümünde New York'taki  anma töreninde “I’ll See You in My Dreams” adlı eserinin dokunaklı bir yorumunu yaptı. "Patron"un  hazırlıksız ve habersiz olan bu performansı, Dünya Ticaret Merkezi saldırısının kurbanları için EST saatiyle 9:03'te bir dakikalık saygı duruşunun ardından geldi. "I'll See You in My Dreams", Springsteen'in 2020 tarihli Letter to You albümünün kapanış parçası. Onun ve E Street Band'in 2002 LP'si The Rising, […]

today13/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%