Müzik

Marilyn Manson’ın cinsel saldırı ile suçlandığı dava reddedildi

today16/09/2021

Background
share close

Marilyn Manson’ı kendisine tecavüz etmek ve hayatını tehdit etmekle suçlayan bir kadının davasını mahkeme zamanaşımı nedeniyle reddetti. Yasalara göre iddiada bulunan kişinin kanıtları sunmak için 20 günü var.

Salı günü, Yargıç Gregory Keosian, Manson’ın itirazını sürdürdü ve zamanaşımı nedeniyle şikayeti reddetti. İsimsiz olarak Jane Doe olarak tanımlanan kadın, gerçek adı Brian Warner olan Manson’ın 2011’de çıkmaya başladıktan sonra kendisine tecavüz ettiğini iddia etti. Yargıç Keosian, kadının bastırılmış anıları olduğu iddiasını öne sürerek davayı reddetti. dava) iddia edilen tecavüz ve ölüm tehdidi iddiası zamanaşımının üstesinden gelmek için yeterli değildi. Ancak, Doe’nun yeni bir şikayette bulunmak ve değerlendirilmek üzere daha fazla ayrıntı sağlamak için 20 günü var.

Bu arada Manson üç ek dava ile karşı karşıya. Haziran ayında, model Ashley Morgan Smithline, Manson’ı cinsel taciz, psikolojik şiddet, insan kaçakçılığı ile suçlamıştı. Ayrıca mayıs ayında, Manson’ın eski kişisel asistanı Ashley Walters , cinsel saldırı, cinsel taciz ve psikolojik şiddete neden olma gibi suçları iddia ederek şarkıcıya dava açmıştı. Game of Thrones oyuncusu Esmé Bianco ise, Nisan ayında açtığı davada Manson’ın kendisine tecavüz ettiğini ve cinsel tacizde bulunduğunu iddia etmişti.

Bir düzineden fazla kadın, eski nişanlısı Evan Rachel Wood da dahil olmak üzere Manson’a karşı cinsel uygunsuzluk ve taciz iddiasında bulundu . Manson iddiaları reddetti ve Temmuz ayında Bianco’nun kendisine karşı açtığı davayı reddetmek için karşı bir dava açtı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Elton John’un Farewell Yellow Brick turnesi sürekli erteleniyor

Elton John'un Farewell Yellow Brick Road turu, şarkıcının perşembe günü yakın zamanda ameliyat gerektiren bir kalça kazası geçirmesinin ardından tekrar ertelenmiş oldu. John, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Avrupa ve İngiltere'deki Farewell Yellow Brick Road turumun 2021 tarihlerini 2023'e ertelemek zorunda kaldığım için büyük bir üzüntü ve yüreğim buruk bir haldeyim" diyerek açıklama yaptı. "Yaz tatilimin sonunda sert bir yüzeye garip bir şekilde düştüm ve o zamandan beri kalçamda ciddi […]

today14/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%