Müzik

Megan Thee Stallion hayranlarına sürpriz

today22/10/2021

Background
share close

Megan Thee Stallion daha önce yayınlanmamış olan Something For The Hotties. From Thee Archives adlı çalışmasını 29 Ekim’de yayınlayacağını duyurdu.

Rapçi, Instagram hesabı aracılığı ile yayınladığı bir kapak fotoğrafının altında “İstediğiniz serbest stiller artı arşivimden yılın geri kalanında sizi idare edecek birkaç yayınlanmamış şarkı.” ifadesiyle bir gönderi yayınladı.

  The Weeknd Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi oldu

Megan Thee Stallion bu yılın başlarında BTS ile gerçekleştirdiği iş birliği olan Butter adlı şarkının yayınlanmasından sonra 1501 Certified Entertainment plak şirketiyle davalık olmuş ardından “Outta Town Freestyle” ve “Tuned In Freestyle” adlı çalışmaları yayınlamıştı. Megan Thee Stallion plak şirketini Suga EP’sinin yayınlanmasını engellemekle suçlamıştı.

Duyurulan “Something For The Hotties: From Thee Archives” adlı çalışmanın 1501 Certified Entertainment’ın daha önce rafa kaldırdığı müziklerden oluşup oluşmadığı henüz belli değil.

Megan Thee Stallion geçtiğimiz haftalarda Addams Family 2 film müziği olan “Crazy Family”de Maluma ile işbirliği yapmıştı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Kanye West adını değiştirdi, o artık “Ye”

Kanye West'in artık yepyeni bir ismi var. Los Angeles Yüksek Mahkemesi'nden yargıç Michelle Williams şarkıcının verdiği dilekçeyi imzaladıktan sonra hepimizin Kanye olarak bildiği isim "Ye" olarak değiştirildi. Kanye West 24 Ağustos'ta yüksek mahkemeye dilekçe sunarak kişisel sebeplerden dolayı adını değiştirmek istediğini belirtmişti. Ünlü rapçi 2018 yılında "Ye" adıyla bir albüm de yayınlamış, "Resmi olarak Kanye West olarak tanınıyorum ancak ben Ye'yim" ifadesiyle bir tweet atmıştı. West'in ropörtajlarında dile getirdiği gibi […]

today19/10/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%