Genel

Mötley Crüe, master kayıtlarını 150 milyon $ karşılığında BMG’ye devretti

today01/12/2021

Background
share close

Variety, anlaşmanın yaklaşık 150 milyon dolar civarında olduğunu söyleyen kaynaklara atıfta bulunsa da, farklı kaynaklar bunun “önemli ölçüde düşük” olduğunu iddia ediyor.

Anlaşma hakkında konuşan grup, “BMG’deki yeni ortaklarımızla işbirliği yapmak harika bir duygu” dedi. “Rock’taki geniş başarı sicili, onları müzik mirasımızı korumaya ve büyütmeye devam etmek için mükemmel bir yuva haline getirdi ve her zaman zirvede kalmamızı sağladı.”

Yönetici Allen Kovac şunları ekledi: “BMG ile on yılı aşkın bir süredir yan yana çalıştıktan sonra, geliştirdiğimiz ilişki ve yıllar içinde elde ettiğimiz başarı, bu değerli rock kataloğunu emanet etmek için çok kolay bir geçiş yaptı.”

BMG CEO’su Hartwig Masuch, “Bu sadece önemli bir işlemden daha fazlası” dedi. “Olağanüstü bir katalog için yeni bir bölüm. Mötley Crüe gibi rock efsanesini ve büyüsünü anlayan çok az grup var.”

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Astroworld Müzik Festivali’ndeki olaylardan Travis Scott sorumlu tutuluyor

ABD’li rapçi Travis Scott’un geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Astroworld Müzik Festivali’ndeki konserinde, festival katılımcılarının birbirini sahneye doğru itmesiyle başlayan izdihamla birlikte yaşanan panik sırasında 8 kişi öldü. Yaklaşık 300 kişinin yaralandığı ve 9 kişinin kalp krizi geçirdiği olaylardan sonra festival bütünüyle iptal edildi. Olaylara şahit olan tanıklar, Travis Scott ve sevgilisi Kyle Jenner’ın konser sırasında meydana gelen bu izdiham sırasında cesetlerin arasından geçerek hiçbir şey olmamış gibi alanı terkettiklerini söylüyorlar. Soruşturmadan […]

today08/11/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%