Genel

Olivia Rodrigo turne hazırlığı için koşu bandında şarkı söylüyor

today26/03/2022

Background
share close

Olivia Rodrigo, ilk turuna hazırlanmasına yardımcı olmak için koşu bandında koşarken şarkı söylüyor. Good 4 U solisti, geçen yıl ilk single’ı Drivers License ve ardından çıkan Sour albümüyle dünya çapında ün kazandı ve sonunda gelecek ay ilk turnesine çıkıyor.

19 yaşındaki Variety ile yaptığı röportajda, enerji seviyelerinin ve vokallerinin canlı şovların talepleriyle başa çıkabilmesi için bazı aşırı provalar yaptığını açıkladı. “Dün aslında koşu bandında koştum ve şarkılarımı söyledim çünkü bazen sahnede koşarken gerçekten nefesiniz kesiliyor. Koşu bandında koşarken çok kötü bir iş çıkardım, çok zordu” diye güldü. “Bunu yaparken beni dinlemek zorunda kalan arkadaşım için çok üzgünüm çünkü sesim berbattı.”

Olivia, 5 Nisan’da Portland, Oregon’da tüm biletleri tükenen yolculuğuna başladığında “müziğin insanları gerçek zamanlı olarak nasıl etkilediğini” görmekten heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi. Hayranlarının yakında yeni bir şarkı duyup duymayacaklarını açıklamaktan kaçındı, ancak Sour için şarkı yazma sürecinde yapılan bir demonun yeni konser filmi Olivia Rodrigo: Driving Home 2 U’da görüneceğini paylaşmıştı.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Foo Fighters’ın davulcusu ve vokalisti Taylor Hawkins yaşamını yitirdi

Foo Fighters'ın davulcusu Taylor Hawkins 50 yaşında öldü. Grubun temsilcisi Cumartesi günü sosyal medyadan yaptığı bir açıklamada müzisyenin vefat ettiğini doğruladı. "Foo Fighters ailesi, sevgili Taylor Hawkins'imizin trajik ve zamansız kaybıyla harap oldu" dediler. "Müzik ruhu ve bulaşıcı kahkahası sonsuza dek hepimizle yaşayacak. Kalplerimiz eşine, çocuklarına ve ailesine atıyor ve bu hayal bile edilemeyecek kadar zor zamanda onların mahremiyetine en üst düzeyde saygı gösterilmesini istiyoruz. " The Foo Fighters, Cuma günü […]

today26/03/2022

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%