Müzik

Patron’dan 11 Eylül anma töreninde duygusal performans

today13/09/2021

Background
share close

Bruce Springsteen, 11 Eylül terör saldırılarının 20. yıldönümünde New York’taki  anma töreninde “I’ll See You in My Dreams” adlı eserinin dokunaklı bir yorumunu yaptı.

“Patron”un  hazırlıksız ve habersiz olan bu performansı, Dünya Ticaret Merkezi saldırısının kurbanları için EST saatiyle 9:03’te bir dakikalık saygı duruşunun ardından geldi.

“I’ll See You in My Dreams”, Springsteen’in 2020 tarihli Letter to You albümünün kapanış parçası. Onun ve E Street Band’in 2002 LP’si The Rising, büyük ölçüde 11 Eylül 2001 olaylarından ilham almıştır ve Grammy ödüllü bu parça saldırıyı takiben İkiz Kulelerden birine tırmanan bir itfaiyeci hakkındaydı . Şarkı 11 Eylül sonrası marş haline gelmişti.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Metallica ve Miley Cyrus Howard Stern Show’da

Miley Cyrus, Perşembe günkü Howard Stern Show'da Metallica'nın “Nothing Else Matters”ı seslendirdi. Cyrus, performanstan önce Howard Stern'e verdiği demeçte, Nothing Else Matters'ı  ilk kez 2019 Glastonbury Festivali'nde seslendirdiğini söyledi. “Bu şarkıyı ilk yorumlamaya başladığımda, Glastonbury içindi, çünkü bu müziğe saygı göstermekle ilgili ve o anda gerçekten şarkıda dediği gibi "başka hiçbir şeyin önemi yok", tüm hayranlarımın boşanacağımı öğrenmesinden yaklaşık iki hafta önceydi, California yangınında evimi kaybetmiştim, bu şarkı benim müziğe […]

today13/09/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%