Genel

Post Malone Uzun Süreli Kız Arkadaşıyla İlk Çocuğunu Bekliyor

today04/05/2022

Background
share close

TMZ’nin 3 Mayıs Salı günü bildirdiğine göre, Post Malone ilk çocuğunu bekliyor . 26 yaşındaki müzisyen ve kız arkadaşının, hafta sonu Güney Kaliforniya’daki özel bir partide ailesi ve arkadaşları ile yakında olacakları küçük bir kutlama yapacakları bildirildi.

Habere göre, Post’un kız arkadaşı genellikle gündemden uzak duruyor,  ancak çift ilk çocuklarını karşılamak için ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıyor. TMZ’ye verdiği demeçte, “Hayatımdaki bu sonraki bölüm için heyecanlıyım, şimdiye kadarki en mutlu oldum ve hatırlayabildiğimden beri üzgündüm” dedi . “Artık ailemle ve arkadaşlarımla ilgilenme ve her gün elimizden geldiğince sevgiyi yayma zamanı.”

Mutlu kişisel haberlerin yanı sıra Post, 2019 Hollywood’s Bleeding’in devamı niteliğindeki en yeni albümü Twelve Carat Toothache’i önümüzdeki ay piyasaya sürmeye hazırlanıyor . “Şu anda nasıl hissettiğim hakkında daha fazla şey söylüyor: ana akımda bir sanatçı olmanın iniş ve çıkışları, kargaşa ve iki kutuplu yönü.”

Albüm, Doja Cat , The Weeknd , The Kid LAROI ve daha fazlası dahil olmak üzere müzikteki bazı büyük isimlerin özel özelliklerini içerecek. Post Malone kısa bir süre önce Doja ile yaptığı “Happy” adlı ortak çalışmasıyla ilgili bir sosyal medya mesajı paylaşmıştı. “Kiss Me More” rapçisi için “O çok inanılmaz biri” dedi. “Onunla çalışabildiğim için çok mutlu ve onurluyum.”

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Justin Bieber’ın yeni albümü yolda

Justin Bieber yeni albümünün tamamlandığı ile ilgili ilk sinyali verdi. Şarkıcı 3 Mayıs Salı günü bir radyo röportajında, yedinci stüdyo albümünün "neredeyse tamamlandığını" söyledi . 28 yaşındaki Justin Bieber albümde birçok sürpriz olduğunu belirterek bunlardan birinin John Mayer ile gerçekleştirdiği çalışma olduğunu açıkladı. Altıncı stüdyo albümü Justice'in yayınlanmasının ardından turneye çıkan Bieber, yeni albümünün çıkışına kadar birkaç şarkı yayınlamıştı. En sonuncusu Don Toliver ile yaptığı işbirliği , " Honest " […]

today04/05/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%