Müzik

Red Hot Chili Peppers yeni turnesini garip bir tanıtımla açıkladı

today26/09/2021 1

Background
share close

Amerikalı alternatif grup Red Hot Chili Peppers beşinci stüdyo albümleri olan Blood Sugar Sex Magik’in 30. yıl dönümünde hayranlarına sürpriz yaparak yeni dünya turnesini açıkladı. Açıklamayı tuhaf bir formatta yapan grup üyeleri kurgulanmış bir haber stüdyosunda haber spikerleri ve stüdyo konukları olarak soğuk esprilerle boy gösterdiler.

Tanıtım filminde Anthony Kiedis Johnson Hammerswaddle adında bir spiker ve yardımcısı rolünde olan Flea ise Todd the Squirrel olarak  karşımıza çıktı. KHOT News adı ile kurgulanmış bir haber merkezinde Todd The Squirrel (Flea) hava durumu sunucusu olarak boy gösteren Randy Raindrops’a (Chad Smith) “İnsanlığın yarısı önümüzdeki Perşembe günü canlı canlı haşlanacak ve yeni bir tavuklu sandviç çıkıyor” biçiminde espri yaptı.

  Olivia Rodrigo elindeki mikrofonla MTV kamerasını kırdı

Grubun gitaristi John Frusciante, ki sahte haber bülteninde kendisi rolündeydi, “Haziran 2022’de yeni bir turneye başlıyoruz” mesajı verdi. Turnenin Amerikan ayağına ise Temmuz ayında start verilecek.

Bu turne 10 yıllık bir aradan sonra grupla tekrar bir araya gelen John Frusciante için yeni bir heyecan demek. Konser tarihleri çok yakında grubun resmi sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden ilan edilecek.

Red Hot Cili Peppers son olarak 2019’un Kasım ayında bir yardım organizasyonunda gitarist Josh Klinghoffer ile konser vermişti ve bu Josh Klinghoffers’ın grupla son konser çalışmasıydı.

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Müzik

CKay ve Love Nwantiti ile ilgili TikTok mücadelesi

Eylül ayının ilk günlerinde bir gece, Ckay olarak tanıdığımız Ekweani’nin bir arkadaşı Nijeryalı şarkıcıya Love Nwantiti adlı şarkısının bir Tik Tok meydan okumasında kullanılan video’sunu gönderdi. Aynı arkadaşı bunun çok ses getireceğini ve viral olacağını düşündüğünü söylediğinde sahne adı Ckay olan Ekweani bunu pek ciddiye almadı.  Ekweani “geçen sene bu şarkı Nijerya’da ve başka bazı ülkelerde patlamıştı, bu yüzden yeniden gündeme geleceğini düşünmüyordum, şükürler olsun ki yanılmışım, arkadaşımın bana attığı […]

today25/09/2021 2

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%