Müzik

Rodrigo: “Şarkılarımı dinleyenler benim üzgün ve depresif olduğumu düşünüyor”

today11/10/2021

Background
share close

Son zamanların en popüler ismi Olivia Rodrigo CBS Sunday Morning adlı televizyon programına konuk oldu. “good 4 u” şarkısıyla listelerde yer alan şarkıcı “Birçok insan müziğimi dinledikten sonra benim depresif bir yapıya sahip olduğumu, sürekli üzgün biri olduğumu düşünüyor, bu düşünceler gerçeklerden çok uzak” dedi.

Olivia Rodrigo, CBS Sunday Morning adlı televizyon programına konuk oldu ve dünya çapında ses getiren şarkılarını yazdığı çocukluk odasından, geçen yılki hızlı yükselişinden, yeni albümü Sour’dan ve neden terapiye gittiğinden bahsetti.

CBS’den Tracy Smith, ilk olarak izleyicilere Rodrigo’nun kariyerinin bir özetini geçti ve şarkıcının söylediği şarkılardaki hikayelerin genellikle ayrılık hikayeleri olduğuna dikkat çekti.

“Kalp kırıcı ayrılıklardan bahseden şarkılara her zaman takıntılıydım. Dürüst olmak gerekirse, bir erkek arkadaşım olmadan önce de bu tarz şarkılar yazdım” dedi.

  Yaşanan tüm çılgınlıklarla 2021 MTV VMA

Rodrigo, söz Drivers License adlı parçasına gelince, “Onu günlüğümden kopmuş bir sayfa gibi hissettiğimi hatırlıyorum, çünkü çok samimi ve savunmasızdım” dedi. Rodrigo. “Sanırım benim için başka bir seçenek yoktu, yazmak zorundaydım, kendim için yazmalıydım, içimde tutsaydım patlardım ama aslında işin özü bunu kendim için yapmak zorundaydım.” dedi.

Olivia Rodrigo ayrıca 16 yaşından beri bir terapiste gittiğini de açıkladı. “Bu yaşadıklarım gerçekten hayat değiştiren bir süreçti ve kendim hakkında çok şey öğrendim” dedi.

“Bazen bunun da kişileri bir kalıba sokma olduğunu düşünüyorum. İnsanlar ‘Senin buna ihtiyacın yok. (terapiyi kastediyor) Hayatın çok harika. Ne gibi sorunların var ki?’ diye düşünebiliyorlar. Bence bu bazen yaşı geçkinlerin gençlere yapabileceği bir söylem oluyor, yani yaşadıklarını önemsizleştirmek istiyorlar. Ama bu sorunlar içindeyken çok gerçek hissettiriyor. Henüz vergi ödemek zorunda olmadığınız bir yaşta olmanız canınızın yanmadığı anlamına gelmiyor.”

Yazan : HAKAN E

Rate it

Önceki

Müzik

Chris Brown yetersiz delil nedeniyle yargılanmayacak

Chris Brown, Haziran ayında meydana gelen bir tartışma sırasında iddia edildiği gibi bir kadına vurduğu iddiasıyla herhangi bir davayla karşı karşıya kalmayacak. Los Angeles City Avukatlık ofisinden bir sözcü, bu hafta davayı reddettiğini doğruladı. Sözcü Rob Wilcox konuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermeden “Dava yetersiz delil nedeniyle reddedildi” dedi. LAPD yetkilileri iddia edilen olayın 18 Haziran'da bir rezidansta meydana geldiğini söylemişti. TMZ.com'a göre, kadın polise verdiği ifadede şarkıcının kendisine çok sert […]

today07/10/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%