Genel

Sinead O’Connor, 17 Yaşındaki Oğlunun Kaybolduktan Sonra Öldüğünü Açıkladı

today09/01/2022

Background
share close

Şarkıcı, “‘Güzel oğlum Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, hayatımın ışığı, dünyevi mücadelesine bugün son vermeye karar verdi ve şimdi Tanrı’yla birlikte’ diyor.

Sinead O’ Connor Cumartesi sabahı, 17 yaşındaki oğlu Shane’in İrlanda’da bir hastanenin intihar izleme koğuşundan kaybolduktan günler sonra intihar ederek öldüğünü açıkladı.

Şarkıcı, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Hayatımın en büyük ışığı olan güzel oğlum Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor dünyevi mücadelesine bugün son vermeye karar verdi ve şimdi Tanrı’yla birlikte” dedi . “Huzur içinde yatsın ve kimse onun örneğini izlemesin. Bebeğim. Seni çok seviyorum. Lütfen huzurlu olun.”

Guardian’ın haberine göre polis, Shane O’Connor’ın Cuma günü öldüğünü doğruladı . İrlanda makamları yaptığı açıklamada, “7 Ocak 2022 Cuma günü Wicklow’un Bray bölgesinde bir cesedin bulunmasının ardından, 17 yıldır Shane O’Connor ile ilgili olarak kayıp bir kişinin başvurusu reddedildi” dedi; Bray, İrlanda, Tallaght Üniversite Hastanesi’nin bulunduğu Dublin’den yaklaşık 15 mil uzaklıkta.

Shane’in ölümü, intihar gözetiminde olduğu İrlanda hastanesinden ayrıldıktan sonra kayıp kişi raporunun açılmasından iki gün sonra geldi. Annesi sosyal medyada oğlunun sağ salim dönüşü için lobi yaptı ve hastaneyi Shane’in gitmesine izin verdiği için eleştirdi.

“Tallaght Hastanesi’nin Lynn Koğuşunda intihar nöbetinde olan on yedi yaşındaki travma geçirmiş bir genç nasıl kaybolabildi??? Tabii ki hastane şu ana kadar herhangi bir sorumluluk almayı reddediyor.”

Oğlunun ölümünden önce O’Connor, “Bu, oğlum Shane için bir mesajdır. Shane, tüm bunların kaybolması komik değil.   Beni fena halde korkutuyorsun.   Lütfen doğru olanı yapıp bir karakola teslim ol. Shane’in yanındaysanız, lütfen onun güvenliği için [polisi] arayın.” Shane, O’Connor’ın dört çocuğundan biriydi; babası İrlandalı müzisyen Donal Lunny’ydi.

O’Connor Cumartesi öğleden sonra ekledi, “Artık oğlum Shane’in kalıntılarını resmen teşhis ettim.   Tanrı İrlanda Devletini bağışlasın çünkü ben asla affetmeyeceğim.”

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Müzik

Eric Clapton yeni parçasını aşı karşıtı olarak bilinen Robin Monotti ile birlikte yazdı

Eric Clapton aşı karşıtı arkadaşı mimar ve film yapımcısı Robin Monotti ile birlikte yazdığı “Heart of a Child” adlı çalışmayı 24 Aralık cuma günü yayınlayacak. Parçanın sözleri Van Morrison'ın yeni şarkısı gibi açıkça Covid-19 hakkında olmasa da, sokağa çıkma yasağına karşı ve aşı konusunda tereddütlü duruşların bahsedildiği konuları içeriyor. Bir adamın aşkını kaybettik Gurur duydum Seni kilitlediler oğlum Tek başına kederlendirdiler Televizyonu kapat Telefonunu at Hatırlamıyor musun Baban ne derdi. Clapton'ın […]

today20/12/2021

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%