Müzik

The Weeknd, ‘Sacrifice’ müzik klibinde yeni kaderini dans pisti ritüeli ile kabul ediyor

today09/01/2022

Background
share close

The Weeknd , son albümü Dawn FM’den bir parça olan “Sacrifice”ın yeni videosunda kendini gerçeküstü bir dans pisti ritüelinin ortasında buluyor .

Cliqua’nın yönettiği klip , Weeknd’i uyandıran “103.5 Dawn FM” için şaşırtıcı derecede pürüzsüz bir radyo DJ’i ile açılıyor ve ona, “Işığa doğru yürümenin ve kaderinizi kollarınızı açarak kabullenmenin zamanı geldi. Endişelenmeyin, elinizi tutmak ve bu acısız geçişte size rehberlik etmek için orada olacağız.” 

Kör edici bir ışık tarafından tüketildikten sonra Weeknd vahşi bir yeraltı dans partisinin ortasında uyanır ve kısa süre sonra kendisini ilgi odağı, dairesel bir platforma çarmıha gerilmiş bir şekilde bağlanmış olarak bulur. Rave ritüeli bolca dans, psychedelic dokunuşlar, gizemli kırmızı cüppeli bir figür ve en sonunda hızla yaşlanan vücutların bazı unutulmaz çekimleriyle devam ediyor.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Sinead O’Connor, 17 Yaşındaki Oğlunun Kaybolduktan Sonra Öldüğünü Açıkladı

Şarkıcı, "'Güzel oğlum Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor, hayatımın ışığı, dünyevi mücadelesine bugün son vermeye karar verdi ve şimdi Tanrı'yla birlikte' diyor. Sinead O' Connor Cumartesi sabahı, 17 yaşındaki oğlu Shane'in İrlanda'da bir hastanenin intihar izleme koğuşundan kaybolduktan günler sonra intihar ederek öldüğünü açıkladı. Şarkıcı, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Hayatımın en büyük ışığı olan güzel oğlum Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor dünyevi mücadelesine bugün son vermeye karar verdi ve şimdi Tanrı'yla […]

today09/01/2022

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanlar gereklidir *


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%