Genel

Travis Scott, Astroworld festival trajedisinden bu yana ilk konserini verdi

today30/04/2022

Background
share close

Travis Scott, geçen yıl Teksas’taki Astroworld müzik festivalinde 10 kişinin öldürülmesinden bu yana ilk büyük konserini verdi. Realite yıldızı Kylie Jenner ile çıkan rapçi, Kasım 2021’de Houston’daki NRG Park’taki etkinliğinin ilk gecesinde kalabalığın sekiz üyesi bir ezilme sonucu öldükten sonra tüm dünyada ilgi odağı olmuştu. Travis, 7 Mayıs’ta Florida’daki E11EVEN Miami gece kulübünde sahne dönüşünü rezerve ederek sahalara dönüyor. 

Travis ayrıca Güney Amerika’daki Primavera Festivali’ne de sahnede olacak. Travis, Kasım ayında şarkıcı Lorde ile birlikte üç konser verecek. Festivalin öne çıkan isimleri arasında Arctic Monkeys ve Bjork yer alıyor. TMZ’ye göre, Travis yaz boyunca daha fazla gösteride yer almayı planlıyor.

Astroworld festival trajedisi, hayranları onu sahneye doğru iterken 300 konser müdaviminin korkunç bir ezilmeyle yaralanmasına neden olmuştu. Yaklaşık 25 kişi hastaneye kaldırılmış ve 10 kişi hayatını kaybetmişti.

Yazan : filodyo

Rate it

Önceki

Genel

Charli XCX, Resmi Albümler Listesinde 1 Numaraya Yerleşti

Charli, 2015'in Sucker (15), 2019 sürümü Charli (14) ve 2020 Mercury Ödülü'ne aday gösterilen How I'm Feeling Now (33) ile önceki Top 40 başarısının ardından beşinci stüdyo albümüyle 1 Numaraya ulaştı. Charli ayrıca, bu hafta Crash'in toplam liste satışlarının %70'inden fazlasını oluşturan fiziksel formatlarla Resmi Vinil Albümler Tablosunda da zirvede. Dört yeni parça da dahil olmak üzere Crash'in lüks bir versiyonu bugün yayınlandı. Brighton doğumlu rapçi ArrDee – gerçek adı Riley […]

today26/03/2022


e-BÜLTEN
FİLODYO SOSYAL MEDYA
0%
0%